Zamieniamy kilometry na złotówki dla Gabi

Kochane Expertki, Drodzy Experci, pomóżmy Gabrysi, Expertce walczącej z rakiem!

Co możemy zrobić?
Zbierajmy kilometry biegiem, marszem, jazdą na rowerze. A nasza fundacja zamieni je na złotówki i przeznaczy na leczenie trzynastoletniej Gabrysi. W lipcu tego roku zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy macicy. Dziewczynka jest córką naszej koleżanki ze sklepu w Bydgoszczy.

Kto może dołączyć do akcji?
Każdy Expert i Expertka. Kilometry możemy zbierać podczas biegów, wypraw rowerowych, rodzinnych spacerów czy górskich wędrówek. Nic nas to nie kosztuje - wystarczą chęci, a dobry nastrój i endorfiny zapewniamy w gratisie. Liczy się każdy kilometr!

Jak dołączyć do akcji?
Zasady włączenia się w akcję są proste! Wystarczą 2 kroki:

KROK 1. Wybierz jedną z aktywności fizycznych – chodzenie, nordic walking, bieganie, jazdę na rowerze i rejestruj przebyty dystans w kilometrach. Wykorzystaj do tego apkę, zegarek lub inne urządzenie. Wybierz, co lubisz.

KROK 2. Dołącz do grupy Włącz się! na Facebooku i zamieść post z informacją, ile kilometrów udało Ci się pokonać i jaki był to rodzaj aktywności. Dołącz swoje zdjęcia/zrzuty z trasy oraz aplikacji/urządzenia mierzącego Twój dystans. Fundacja przeliczy kilometry na złotówki i zebraną kwotę wpłaci na leczenie Gabrysi.

Jaka kwota zostanie przekazana?
Na początku miesiąca ustaliliśmy kwotę 5 tys. złotych. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się ją zebrać do 20 września br., dlatego lecimy po więcej! Chcemy zebrać 7 tys. złotych. Fundacja przekaże 1 zł za każde 3 kilometry pokonane na rowerze oraz 1 zł za każdy przebiegnięty lub przespacerowany kilometr. Kilometry dla Gabrysi będziemy zbierać do końca września 2023 roku lub do zgromadzenia docelowej kwoty 7 tys. złotych.

O wynikach akcji będziemy na bieżąco informować na grupie na Facebooku oraz na naszej stronie i funpagu fundacji.

Włącz się! Liczy się każdy kilometr!