Zagramy dla Maksia

Drodzy Experci, 10 września spotkamy się na boisku Orlik UWM w Olsztynie, by zagrać w nogę, a przy tym uzbierać trochę złotówek na szczytny cel

W tym roku zagramy dla Maksia! Maksymilian to trzyletni wojownik, który przy wsparciu rodziców i bliskich pokonał już dwie choroby nowotworowe. Niestety walka z rakiem spowodowała ogromne spustoszenie w organizmie chłopca. Konsekwencją był rodzinny przeszczep wątroby, którego dawcą był nasz kolega z pracy, tata Maksia.

Obecnie Maksymilian wymaga stałej rehabilitacji ze względu na przepuklinę brzuszną. Co więcej, długotrwała chemioterapia doprowadziła do trwałego uszkodzenia słuchu, w wyniku czego dziecko wymaga aparatu i stałej rehabilitacji logopedycznej. W trakcie leczenia pojawiły się również problemy z jelitami. Dziecko jest obecnie diagnozowane pod kątem choroby genetycznej FAP. Wszystko to wiąże się z wysokimi kosztami związanymi z wyjazdami, wizytami u specjalistów oraz rehabilitacją chłopca.

Chcecie pomóc Maksiowi i jego rodzicom? Nic prostszego! Opcji jest kilka. Zbudujcie swoją drużynę piłkarską (od 5 do 10 osób) i weźcie udział w turnieju. Zapisy przyjmujemy do 31 sierpnia pod adresem: pawel.olszewski@me.pl.

Jeśli nie macie drużyny, nic straconego. Przyjedźcie na turniej, bo poza piłką czeka na Was  moc atrakcji i super atmosfera.

Do zobaczenia w Olsztynie!