Pobiliśmy rekord

Finał IV Warmińskiego Turnieju Piłki Nożnej już za nami. Puchar Fundacji MEDIAEXPRT "Włącz się" wywalczyła drużyna GolAsy Olsztyn, a do Maksia trafiło ponad  8 tys. zł

W niedzielę 10 września w Olsztynie odbył się IV Warmiński Turniej Piłki Nożnej o Puchar Fundacji MEDIAEXPERT "Włącz się". Do rywalizacji przystąpiło ponad stu zawodników zrzeszonych w trzynastu drużynach. Rozgrywki toczyły się w trzech grupach, a następnie drużyny rywalizowały systemem pucharowym – tłumaczy Paweł Olszewski, współorganizator turnieju i koordynator wolontariatu.

Kibice mogli liczyć na moc wrażeń.  Emocje sięgały zenitu, szczególnie podczas meczu o trzecie miejsce, gdzie po rzutach karnych puchar trafił do zespołu CHOMIKI RAFAŁA PIASTÓW. Finał również rozstrzygnęły karne - zespół GolAsy Olsztyn pokonał drużynę FC Łomża i sięgnął po Puchar Fundacji "Włącz się".

Najważniejszym celem turnieju była jednak zbiórka pieniędzy na rzecz małego Maksia, zmagającego się z poważnymi powikłaniami po terapii onkologicznej. I tutaj wyniki są jeszcze lepsze niż te boiskowe – cieszy się Michał Sokołowski, drugi ze współorganizatorów wydarzenia.  Puszki pękały w szwach. Padł nowy rekord turnieju. Razem uzbieraliśmy kwotę 8.291,20 zł.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju, darczyńcom oraz naszym wspaniałym wolontariuszom za zorganizowanie tego wydarzenia. Mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się z Wami za rok!