Wspieramy Krystianka

Kwasica typu I – jest to nieuleczalna choroba genetyczno-metaboliczna, występująca raz na dwieście tysięcy urodzeń. Krystian z Lubania jest 16-tym dzieckiem w Polsce, u którego wykryto tę rzadką chorobę. Krystian musiał przejść na dietę wegetariańską, niskobiałkową. Dla normalnego rozwoju syna rodzice sprowadzają specjalne środki z Wielkiej Brytanii, które uzupełniają dietę chłopca. Oprócz tego Krystian otrzymuje L-karnitynę, oczyszczającą organizm ze szkodliwych kwasów. Pomogliśmy rodzicom Krystianka w sfinansowaniu zakupu lekarstw i specjalistycznych pokarmów.

Życzymy wszystkiego dobrego całej rodzinie i cieszymy się, że choć trochę mogliśmy im pomóc.

Szanujemy Twoją prywatność!