Trening Charytatywny Fitness dla Nikoli

Trening Charytatywny Fitness dla Nikoli

15 października 2022 r. w Hali Widowiskowo-sportowej Złotowianka w Złotowie, odbył się Trening charytatywny FITNESS, podczas którego zbierane były pieniądze dla 24-letniej Nikoli Gryty ze Złotowa, podopiecznej Fundacji MEDIAEXPERT „Włącz się”.

Nikola o guzie mózgu, dowiedziała się będąc w ciąży. Przeszła szereg operacji usunięcia guza, który niestety okazał się złośliwy. W wyniku cesarskiego cięcia, na świat przyszedł synek Nikoli i Daniela - Leo. Chłopczyk jest zdrowy i o to samo walczymy dla jego mamy, przed którą długa i trudna droga. Lecz jedno jest pewne nie będzie szła sama. Nadal trwają zbiórki pieniędzy na leczenie naszej Wojowniczki. Wspiera ją dzielnie jej narzeczony, rodzina, bliscy, znajomi i ogrom ludzi, którym leży na sercu los Nikoli.

Organizowane przez nas wydarzenie, patronatem honorowym objął Burmistrz Miasta Złotowa Adam Pulit. Zaangażowały się również instytucje publiczne, złotowscy przedsiębiorcy, a przede wszystkim fantastyczne wolontariuszki, które bez wahania zaoferowały swą pomoc.

Trening poprowadzili: Izabela Szmyt – instruktorka fitness oraz Mirek Dubisz – instruktor Zumby. Uczestniczki, w rytmie energetycznej muzyki, spaliły niemal wszystkie kalorie, a halę Złotowianki wypełniły endorfinami i radością. Po treningu zostały poczęstowane domowymi wypiekami i gorącą herbatą. W podziękowaniu za udział w tej ważnej inicjatywie, każda osoba otrzymała aromatyczny i zdrowy podarunek ufundowany przez Urząd Miasta Złotowa, a od Fundacji cieszące oko gadżety i maskotki. Dzięki hojności uczestników, podczas wydarzenia udało się zebrać kwotę 1800 zł, która zostanie przekazana na leczenie Nikoli.