Włącz się w pomoc Domom Dziecka 2013

Rok 2013 zakończył się dla Fundacji Włącz Się oraz firmy TERG S.A. zorganizowaniem pierwszej wspólnej akcji charytatywnej. Firma TERG S.A. zaprosiła swoich obecnych partnerów biznesowych do zmiany dotychczasowej, bardzo milej tradycji organizowania i przekazywania prezentów bożonarodzeniowych na równie miły, a z pewnością bardzo szczytny cel zorganizowania akcji charytatywnej na rzecz potrzebujących, Dzieci z Domów Dziecka. Planowany budżet, który miał zostać przekazany na świąteczne upominki dla partnerów, firmy TERG S.A. i Electro.pl został przekazany do Domów Dziecka za pośrednictwem Fundacji Włącz Się.

Domy Dziecka, które zostały obdarowane to:

– Rodzinny Dom Dziecka „Promyk” z Zakrzewa,– Rodzinny Dom Dziecka „Szczęśliwa Trzynastka” z Okonka,– Placówka „Przyjazny Dom” z Trzcianki,– Dom Dziecka z Szamocina,– Ochronka „Franciszek” z Obornik,– Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Rodzina” z Chodzieży,– Ośrodek Dziecka i Rodziny z Krzyża Wielkopolskiego,– Dom Dziecka w Bodzewie,– Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa z Lipki,– Katolicki Ośrodek Terapii i Wychowania „Anastasis” z Przytoczna,– Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych z Czarnego,– Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Osieka nad Notecią,– Dom Małego Dziecka z Włocławka,– Dom Dziecka z Gostynia,– Dom Samotnej Matki z Dzieckiem z Zopowy,– Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Jastrowia.

W akcję Fundacji włączyły się takie firmy jak:

– Samsung,– Sony,– Świat Telefonów z Warszawy,– Eltra Audiox z Bydgoszczy,– Supermarket Piotr i Paweł ze Złotowa,– Manta S.A. z Warszawy,– Bank BPH,– Wiking Polska Sp. z o.o. z Wieliczki,– Gorenje Polska Sp. z o.o. z Ostrowa Mazowieckiego,– Amica Wronki S.A.,– Andrzej Wiliński Krzysztof Wasilewski Kancelaria Brokerska z Piły,– Radio RMF FM,– Marcinkowski Broker Sp. z o.o. z Poznania,– DELL,– Hama Polska Sp. z o.o.,– Remington.

To pierwsza edycja akcji charytatywnej, która, mamy nadzieję, na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń naszej Fundacji. Wychowankowie Domu Dziecka zajmują dużo miejsca w naszych sercach, dlatego podejmujemy wiele inicjatyw by im pomóc. Mamy nadzieję, że przyszłoroczne edycje podejmowanych przez nas akcji charytatywnych odniosą jeszcze większy sukces.

Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli w tej akcji, bez Was nie byłoby to możliwe.