Ratujemy Marcina!

“Nasz Marcin ma 35 lat i jest wzorowym mężem, tatusiem, wspaniałym synem, wnuczkiem i przede wszystkim człowiekiem. Rok 2021 spowodował, że ma niestety w swoim życiorysie covid19…. Od 12 stycznia 2021 roku przebywał na Oddziale Intensywnej Terapii w skrajnie ciężkim stanie. Po dwóch długich tygodniach w śpiączce farmakologicznej został wybudzony. 30 stycznia przeszedł rozległy udar krwotoczny mózgu. Na szczęście błyskawiczna reakcja lekarzy uratowała mu życie. Mimo złych rokowań zaskoczył wszystkich i odzyskał przytomność. Marcin jest w kontakcie, rusza rękami i nogami, uśmiecha się, stara się mówić”- tak przedstawia nam sytuację i stan zdrowia żona Ewelina.

Teraz bardzo mocno potrzebna jest intensywna i długa rehabilitacja, aby móc postawić Marcina na nogi, by mógł wrócić do swojej Żony i dzieci. Sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że Rodzina nie widziała się z Marcinem od 12 stycznia….

“Bardzo za nim tęsknimy i wspieramy go z całych sił” – mówi koleżanka z pracy w imieniu współpracowników Marcina.

Dzięki zbiórce pieniędzy Marcin będzie mógł ćwiczyć i nabierać sił pod okiem specjalistów. Koszt rehabilitacji miesięcznej to 10 000 zł.

Będziemy wdzięczni za każdy nawet najmniejszy gest i pomoc, które przybliżą powrót Marcina do domu i do Nas- do Rodziny Mediaexpert.

Marcin Adamczewski

Miejsce: Bełchatów

Trwa od: 13/04/2021

Zakończenie: 30/06/2021


Wpłaciło: 120

Potrzebne jeszcze: 14065 zł

Zebrano: 5935 zł


KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE

Ta zbiórka jest już zakończona. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie naszego Podopiecznego. Kwota jaką zebraliśmy to 5935 zł. Łączna liczba darczyńców to 120.