Ratujemy Marcina!

Ratujemy Marcina!

"Nasz Marcin ma 35 lat i jest wzorowym mężem, tatusiem, wspaniałym synem, wnuczkiem i przede wszystkim człowiekiem. Rok 2021 spowodował, że ma niestety w swoim życiorysie covid19.... Od 12 stycznia 2021 roku przebywał na Oddziale Intensywnej Terapii w skrajnie ciężkim stanie. Po dwóch długich tygodniach w śpiączce farmakologicznej został wybudzony. 30 stycznia przeszedł rozległy udar krwotoczny mózgu. Na szczęście błyskawiczna reakcja lekarzy uratowała mu życie. Mimo złych rokowań zaskoczył wszystkich i odzyskał przytomność. Marcin jest w kontakcie, rusza rękami i nogami, uśmiecha się, stara się mówić"- tak przedstawia nam sytuację i stan zdrowia żona Ewelina.

Teraz bardzo mocno potrzebna jest intensywna i długa rehabilitacja, aby móc postawić Marcina na nogi, by mógł wrócić do swojej Żony i dzieci. Sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że Rodzina nie widziała się z Marcinem od 12 stycznia....

"Bardzo za nim tęsknimy i wspieramy go z całych sił" - mówi koleżanka z pracy w imieniu współpracowników Marcina.

Dzięki zbiórce pieniędzy Marcin będzie mógł ćwiczyć i nabierać sił pod okiem specjalistów. Koszt rehabilitacji miesięcznej to 10 000 zł.

Będziemy wdzięczni za każdy nawet najmniejszy gest i pomoc, które przybliżą powrót Marcina do domu i do Nas- do Rodziny Mediaexpert.