Z ekologią za pan brat

Z ekologią za pan brat

Zaskakujące projekty, nietypowe połączenia oraz moc zieleni. W tych kilku słowach można opisać prace przygotowane przez dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 Złotowie

 

Tym razem nasi wolontariusze, mieli przyjemność włączyć się w organizację konkursu zainicjowanego przez Publiczne Przedszkole nr 1 w Złotowie – „Las w słoiku”. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych. Około pięćdziesięcioro przedszkolaków wzięło udział w tej kreatywnej zabawie i zachwyciło nas swoimi pięknymi miniaturami lasu.

 

Jury miało niezwykle trudne zadanie do wykonania. Prace były niezwykle pomysłowe i wykonane z ogromnym zaangażowaniem. Jednak po długich obradach udało wyłonić się laureatów.

 

Jesteśmy wdzięczni wszystkim przedszkolakom, którzy wzięli udział w konkursie. Wasze prace były niezwykle kreatywne i przemyślane. Każdy słoik był wyjątkowy i inny od pozostałych, co świadczy o Waszych niezwykłych talentach i miłości do przyrody. Bardzo dziękujemy Rodzicom za wsparcie i zaangażowanie w tworzenie prac. Wasza rola w tym konkursie była niezastąpiona.