Wspieramy służbę zdrowia

Wspieramy służbę zdrowia

W tym wymagających czasach my nie przestajemy pomagać! ❤️
Fundacja Media Expert "Włącz się" wraz z partnerami wspiera szpitale polowe w największych miastach w Polsce. 

Zobaczcie, jak dostarczyliśmy niezbędny sprzęt służbom medycznym, które ratują nasze zdrowie i życie na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

https://www.youtube.com/watch?v=0YuJrTeuHkY&fbclid=IwAR2IPgwB482Vn2VShqxg1fChn9fbi1GjTmzgnyyi1ZZ1FZCv1V9EosdOUdA

Nowoczesne lodówki do przechowywania leków, a także oczyszczacze powietrza, sprzęt AGD do pomieszczeń socjalnych oraz sprzęt komputerowy dla lekarzy, pielęgniarek i wolontariuszy trafił dziś do szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Fundacja „Włącz się!”, działająca przy Media Expert, wraz z partnerami przekazała sprzęt bezpłatnie. Sieć zapowiada, że wsparciem obejmie kilka innych szpitali tymczasowych w dużych miastach, które powstają w ramach walki z epidemią koronawirusa w Polsce. 

Już wiosną aktywnie zaangażowaliśmy się w pomoc polskiej służbie zdrowia. Wyposażono wówczas w sprzęt AGD oraz środki piorące ponad 100 szpitalnych oddziałów ratunkowych, także w szpitalach jednoimiennych. Przekazano również 1000 powerbanków dla ratowników medycznych. Fundacja Mediaexpert Włącz się sfinansowała ponadto w ostatnich dniach zakup sztucznej nerki dla szpitala w Złotowie.

Uważamy, że naszą odpowiedzialnością jest dziś solidarne włączenie się w pomoc tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu walki z pandemią. Pracujemy nad rozwinięciem działań na tym polu, bowiem ich efekty z całą pewnością podnoszą komfort i bezpieczeństwo pracy personelu medycznego, szczególnie w tak trudnych warunkach epidemii. Mamy nadzieję, że bezpośrednio przekłada się to również na poziom leczenia i tempo powrotu do zdrowia pacjentów. W projekt wyposażenia Szpitala na Narodowym chętnie zaangażowały się marki Electrolux, Gorenje, Sharp oraz Groupe SEB Polska.