Turniej FIFA dla dzieci z okazji Dnia Dziecka

TURNIEJ FIFA DLA DZIECIAKÓW Z TERENÓW WIEJSKICH JAKO INICJATYWA WOLONTARIUSZY I PRACOWNIKÓW MEDIA EXPERT

Z okazji Dnia Dziecka we wsi Nadrybie odbył  się spektakularny turniej gier komputerowych.

2.06.2019 I ETAP odbył się w OSP Nadrybie, gdzie wójt gminy Puchaczów wraz z Panią Sołtys wsi Nadrybie – Wieś zainaugurowali turniej.Oprócz konkursu dla dzieci odbyło się również ognisko dla mieszkańców gminy wraz z zabawami i grami. 3.06.2019 II ETAP zaplanowany został w Szkole Podstawowej w Nadrybiu, gdzie podczas pikniku rodzinnego odbędą się zawody sportowe oraz gry i zabawy dla dzieci.Wolontariusze Fundacji Włącz Się zadbali o każdy szczegół organizacyjny imprezy. Główną dewizą wydarzenia była dobra zabawa dla dzieci z terenów wielskich. Zdrowa rywalizacja oraz piękne nagrody sprawiły, że do Turnieju stanęło wielu uczestników.

Organizatorzy ocenili, że w wydarzeniu wzięło udział około 150-200 osób. Impreza trwała 2 dni. W tym czasie rozegrano ok 80 kilkuminutowych rozgrywek.

Dzieci były podzielone na grupy wiekowe: Junior :5  - 9 lat, Młodzik : 10 -13 lat, Senior: 13 - 18 lat. Odbyło się także losowanie uczestników w poszczególnych grupach zgodnie z regulaminem konkursu.

Każdy uczestnik, bez względu na wynik, otrzymywał od organizatorów drobny upominek, przez co żadne dziecko nie czuło się poszkodowane, a rodzice byli zachwyceni taka inicjatywą.

-"Usłyszeliśmy bardzo dużo pozytywnych opinii oraz pochwał. Echo po turnieju i nasza wspólna inicjatywa rozeszła się po sąsiadujących gminach"- dodaje na koniec Koordynator Projektu Tomasz Glądała.

Wysiłek i poświęcenie, jakie dali od siebie Wolontariusze Fundacji podczas przygotowania oraz trwania jego trwania pokazuje, jak wielkie  mają serca. Bezinteresowna pomoc zawsze jest postrzegana jako najwyższa wartość człowieka.

Dziękujemy za zaangażowanie!!!!

Szanujemy Twoją prywatność!