Premiera piosenki Fundacji!

Premiera piosenki Fundacji!

WŁĄCZ SWE SERCE

Nasza Fundacja działa już od 10 lat. Została powołana w 2012 roku z potrzeby serca Jej założycielki, Prezes Fundacji Teresy Grzebity, znanej nam wszystkim jako Szefowa ❤️ To powtarzane przez Nią zdanie, stało się kanwą piosenki Fundacyjnej Razem możemy więcej wystarczy, że włączymy swe serca. Fundację, od jej początku tworzą wspaniali, pełni pasji i oddania ludzie, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, jedynie na cuda trzeba trochę poczekać 😉 ✨

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy współtworzyli z nami Fundację przez dekadę. Za Wasze zaangażowanie, zaufanie, życzliwość, sympatię.

Niezmierzone wyrazy wdzięczności dla Mileny Cichoń, która niezłomnie prowadziła Fundację przez 8 lat i wraz z ogromnymi zastępami Wolontariuszek i Wolontariuszy, stworzyli dzieło niemalże doskonałe. Wierzymy, że te 10 lat z Wami i dla Was, to podwaliny pod kolejne lata pełne wzruszeń, radości, łez rozczulenia, poczucia sprawczości, wzniosłości i miłości dla każdej istoty żyjącej.


To dla Was Kochane i Kochani powstała piosenka „Włącz swe serce” 💛 To wyraz wdzięczności za każdą i każdego z Was. Jesteście dla nas ważni, potrzebujemy Was i Waszych otwartych serc, bo razem możemy więcej.

https://www.youtube.com/watch?v=LkH1a0tlIhs

Wokaliści: Izabela Nowak, Arkadiusz Brzeziński
Aranż: Stanisław Ogorzałek
Scenariusz: Milena Kołodziej
Reżyseria: Izabela Nowak, Milena Kołodziej
Aktorzy: Izabela Nowak
Montaż i realizacja: Karol Potap, Dawid Krzyk

Muzyka: Przemysław Puk
Słowa: Ewa Jach, Mariusz Urbaniak
Utwór oryginalny: Marcelina Woźna, Mariusz Urbaniak