Poland Business Run za nami!

Poland Business Run za nami!

W niedzielę, 4 września 2022, odbyła się 11. edycja biegu charytatywnego Poland Business Run, do którego zapisało się 32 tys. biegaczy i biegaczek z ponad 1500 firm. 9 tys. zawodników wystartowało w Krakowie, reszta wzięła udział w biegach wirtualnych. Łącznie z pakietów startowych zebrano kwotę 3 133 917 zł, z organizowanej akcji „pomagam bardziej” 154 778 zł 😍

Poprzez swój udział w zawodach, firmy pomogły w sumie 100 osobom z całej Polski, które zmagają się z niepełnosprawnością ruchową lub przeszły mastektomię. Dofinansowane zostaną protezy kończyn, wózki aktywne i sportowe, turnusy rehabilitacyjne i konsultacje psychologiczne.

Poland Business Run to sztafeta 5x4 km. Zawodnicy biegali wokół krakowskich Błoń i przez Park Jordana w dwóch turach – porannej i popołudniowej. Nasze dwie drużyny wystartowały w turze popołudniowej.

Mimo, że bieg odbywał się w celach charytatywnych, nie zabrakło sportowej rywalizacji, dobrej zabawy i piknikowej atmosfery w miasteczku biegowym.

Nasze obie drużyny zajęły miejsca 478 (drużyna Media Expert 1 - w składzie: Aleksandra Koźmin, Szymon Przepiórka, Anna Ławrenin (kapitanka drużyny), Michał Mrożek, Mateusz Krupa) i 597 (Media Expert 2 – w składzie: Małgorzata Kos, Małgorzata Stankowska (kapitanka drużyny), Mateusz Juszczyk, Dominik Szmigielski, Agata Klimczak) na 1755 miejsc.

Jesteśmy z Was dumni! 👍❤️

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA fotorelacji 🎥📸