Pomóż nam pomagać! Podaruj 1,5% swojego podatku

Nieważne jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę, udzielasz realnego wsparcia potrzebującym

Wpisując nasz KRS 0000429316 w swój PIT wspierasz podopiecznych Fundacji MEDIAEXPERT „Włącz się”, będących w trudnej sytuacji życiowej i materialnej z powodu choroby lub innych czynników niezależnych. Pomagasz dzieciom z Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych oraz z Rodzin Zastępczych. Wspierasz również działalność Fundacji i pomagasz w realizacji jej kolejnych szczytnych celów.

Jeśli zdecydowałeś się wesprzeć Fundację „Włącz się” przekazując 1,5% swojego podatku, skorzystaj z darmowego programu on-line, który szybko i sprawnie pozwoli Ci na rozliczenie podatkowe. Pamiętaj, że możesz uwzględnić cel szczegółowy, wpisując imię i nazwisko jednego z naszych podopiecznych.

Dołącz do wspierających. Zmieniaj świat nie wychodząc z domu.