Motocross życiową pasją Damiana Dzielendziaka

„Odważni nie żyją wiecznie… Ostrożni nie żyją wcale…” – oto życiowe motto Damiana. Mimo tego, że motocross jest dość niebezpieczny to sprawia Damianowi ogromną radość i satysfakcję z pokonywania kolejnych wyzwań. Swoje dotychczasowe kroki stawiał w pilskim klubie motocrossowym Drogbud Cross- Atv Piła, jednym z najdynamiczniej rozwijających się klubów w Polsce. Niestety w tym sporcie na spektakularne sukcesy czeka się długo, jednak dla Damiana największym sukcesem jest powrót na motor po ciężkiej kontuzji z końca sezonu. Kluczową kwestię stanowi bezpieczeństwo, którego poziom rośnie wraz z poniesionymi kosztami, dlatego postanowiliśmy wesprzeć Damiana pasję i pomóc Mu w realizacji celu jakim jest wymarzony start w zawodach.