Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii odmalowany przez naszych Wolontariuszy

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii odmalowany przez naszych Wolontariuszy

W dniach 05-06 października delegacja z salonu Media Expert odbyła owocny wolontariat w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Rawie Mazowieckiej.
W Placówce przebywa około 40 dzieci w wieku od 9 do18 lat, i jak to bywa w takim ośrodku - ciągle brakuje funduszy na drobne naprawy, odmalowanie sal a także na zakup sprzętów do podstawowego wyposażenia.
Dzięki pomocy Fundacji Mediaexpert Włącz się udało się zakupić kuchnię, opiekacze, miksery. Od teraz w wolnej chwili podopieczni i opiekunowie będą mogli samodzielnie przygotowywać ulubione posiłki.
Z resztą natychmiast po podłączeniu kuchni udało się zrobić pyszną pizzę a także przygotować smaczne tosty.
Zakupiliśmy również telewizor i głośniki przenośne, dzięki którym niebawem uda się na świetlicy zorganizować mała imprezkę. Przede wszystkim wieczorami domownicy będą mogli wszyscy usiąść i pooglądać TV a także przygotować sobie seans filmowy dzięki podarowanemu przez nas dekoderowi.
Pozostałe po naszej akcji farby i sprzęt do malowania zostaną wykorzystane na wspólne odmalowanie świetlicy przez Wychowanków i Wychowawców. Umili to choć trochę spędzany tam czas.
Dziękujemy Ekipie z Media Expert, czyli Asi - koordynatorce działań, Ani, Kasi, Piotrkowi nr 1 i 2:) Krzysztofowi oraz Maćkowi za to, że pomogli pomalować dwa pomieszczenia,
P.s. Oczywiście nie obyło się bez problemów w postaci odpadających tynków i ponownego malowania sufitu… ale nawet takie przeszkody nie zraziły naszych firmowych malarzy, którzy z uśmiechem na twarzy, mocno zmotywowani, MIMO WSZYSTKO odmienili pomieszczenia nie do poznania!
DZIĘKUJEMY RAWA MAZOWIECKA! JESTEŚCIE CUDOWNĄ EKIPĄ!