DZIĘKI NASZYM WSPANIAŁYM WOLONTARIUSZOM RODZINA PAŃSTWA KOŚCIÓŁEK MA PIĘKNY POKÓJ DLA CHŁOPCÓW

PAŃSTWO KOŚCIÓŁEK DOSTALI PIĘKNY PREZENT OD WOLONTARIUSZY FUNDACJI WŁACZ SIĘ - UROCZY POKÓJ DLA SWOJEGO NIEPEŁNOSPRAWNEGO SYNKA NIKODEMA ORAZ JEGO BRATA WOJTKA :)

W ubiegłą niedzielę Wolontariusze Fundacji mieli możliwość WŁĄCZENIA SIĘ w fantastyczne działania!

Akcja obejmowała pomoc rodzinie Państwa Kościółek z miejscowości Wiardunki w poprawie warunków bytowych dla ich dwójki dzieci. Został odnowiony i umeblowany pokój dla chłopców: 7 - letniego Wojtka oraz 6 - letniego Nikodema, który z powodu niepełnosprawności wymaga stałej rehabilitacji. Dzięki wsparciu Fundacji możliwe było zapewnienie rodzinie odpowiedniej pomoc, co w znacznym stopniu ułatwi im opiekę nad chłopcami.

Prowodyrem i inicjatorem akcji był nasz Wspaniały i Wzorowy Wolontariusz Przemek Dukiewicz - który sukcesywnie uruchamia akcje pomocy! - "Kiedy na początku marca otrzymała zapytanie od Przemka, czy załoga Media Expert z Czarnkowa podejmie się tej inicjatywy, reakcja była natychmiastowa: DZIAŁAMY!!!" - przyznaje Beata Nawracała. To nie pierwsza akcja tego zespołu - w zeszłym roku wspólnie przeprowadzili remont Sali Komputerowej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Chodzieży- zakończoną pełnym sukcesem :)

11 marca 2018 ruszają do akcji! uzbrojeni w pędzle i dobre humory ruszyli do Państwa Kosciółek:

Ekipa wymalowała pokój chłopców, zorganizowała nowe mebelki, zawiesiła telewizor :)

Efekt końcowy powalający, sami oceńcie :)

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA:

Beaty Nawracały, Przemka Dukiewicza, Łukasza Maturlaka, Roberta Tworka, łukasza Pawłowskiego oraz Pawła Denisewicza za super energię i udział w tym niesamowitym projekcie!!

W imieniu Zarządu Fundacji gratulujemy Wam kochani wielki serc i... pamiętajcie! - DOBRO WRACA!!!!!!!!