Zawalczmy o zdrowie Dagmara

Dagmar Lerch

Czas trwania zbiórki: 13.11.2023 - 15.01.2024

Pomóżmy temu skromnemu chłopakowi o wielkim sercu wrócić do pełni sił

Dagmar obudził się w nocy z bólem głowy, wymiotami i drętwieniem nóg. Rodzina wezwała pogotowie, bo tracił przytomność.

– Został zabrany na blok operacyjny, gdzie  okazało się, że w mózgu pękło naczynko, które mocno krwawiło. Po operacji był w śpiączce farmakologicznej, a w ubiegły weekend został wybudzony  –  opowiada kierownik sali sprzedaży Rafał Tymiński z Jastrzębia-Zdroju.

Wyniki badań pokazują, że nie doszło do uszkodzeń, ale powrót do zdrowia i pełni sił będzie możliwy tylko przy intensywnej i długoterminowej rehabilitacji.

– Miesięczny koszt leczenia to ok. 40 tys. zł, co znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziny – tłumaczy Rafał.

W grudniu Dagmar kończy 26 lat. Jest młodym, silnym mężczyzną, który planuje założyć rodzinę. Ma wiele motywacji, aby walczyć o pełną sprawność. Według współpracowników należy do życzliwych i empatycznych osób. Jest uczynny, a zarazem skromny.

–  Dagmar pracuje z nami od dwóch miesięcy, ale już bardzo się z nim zżyliśmy. Bardzo chcemy mu pomóc, by jak najszybciej do nas wrócił – zaznacza kierownik z Jastrzębia-Zdroju.

Włączmy się! Pomóżmy Dagmarowi w walce o zdrowie.

Wspieram zbiórkę

Zebrano: 23 693,20 zł Potrzeba jeszcze: 16 306,80 zł
Cel: 40 000,00 zł 59%

Wpłaciło: 404 osób

Wybierz kwotę wsparcia (obowiązkowo)
Podaj kwotę wsparcia*

Twój podpis będzie widoczny na liście darczyńców. Możesz podać swoje imię i nazwisko lub pseudonim. Możesz również dokonać wpłaty jako anonimowy darczyńca.

Administratorem danych jest Fundacja MEDIAEXPERT „Włącz się” (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: fundacja@fundacjawlaczsie.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji wpłaty, powiadomienia Cię o efekcie zbiórki oraz powiadomienia innych użytkowników o Twojej wpłacie (jeśli nie zaznaczysz, że jesteś anonimowym darczyńcą). Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak chronimy Twoje dane.