Pilna operacja dla Tomka

Tomasz Gajda

Miejsce: Tarnów

Czas trwania zbiórki: 09.12.2022 - 31.07.2023

Nasz kolega Tomek potrzebuje naszego wsparcia, bez którego operacja kręgosłupa, której termin został wyznaczony na 20 grudnia br., nie będzie mogła się odbyć.

Tomek jest już po jednej operacji, która nie przyniosła oczekiwanego rezultatu. Poniżej fragment jego prośby.

Zwracam się z wielką prośbą o pomoc. Cierpię na dyskopatię nawrotową. Pierwsza operacja przyniosła chwilową ulgę. Po roku bóle się nasiliły, stwierdzono u mnie stenozę i spondylodezę. Jedyny ratunek dla mnie, to operacja całego dolnego odcinka kręgosłupa w trybie pilnym, ponieważ na ten moment mam okropnie silny ból pleców oraz nogi prawej, rwę kulszową, niedowład wyprostu stopy prawej, zaburzenie oddawania moczu oraz osłabione odruchy kolanowe i skokowe. Brak operacji spowoduje, że będę miał niedowład nóg. Operacja na NFZ może się odbyć dopiero za 6 miesięcy, co w moim przypadku może mieć katastrofalne skutki. Dlatego jestem zmuszony wykonać ją prywatnie. Nie jestem w stanie pokryć jej kosztów bez Państwa pomocy. Bardzo chcę wrócić do sprawności i być podporą dla mojej rodziny.

Wspieram zbiórkę

Zebrano: 4 667,00 zł Potrzeba jeszcze: 35 333,00 zł
Cel: 40 000,00 zł 11.5%

Wpłaciło: 426 osób

Wybierz kwotę wsparcia (obowiązkowo)
Podaj kwotę wsparcia*

Twój podpis będzie widoczny na liście darczyńców. Możesz podać swoje imię i nazwisko lub pseudonim. Możesz również dokonać wpłaty jako anonimowy darczyńca.

Administratorem danych jest Fundacja MEDIAEXPERT „Włącz się” (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: fundacja@fundacjawlaczsie.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji wpłaty, powiadomienia Cię o efekcie zbiórki oraz powiadomienia innych użytkowników o Twojej wpłacie (jeśli nie zaznaczysz, że jesteś anonimowym darczyńcom). Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak chronimy Twoje dane.