Wspieramy ogólnopolską akcję „Zaczytani”

„Zaczytani” to ogólnopolska akcja, której celem jest  promocja czytelnictwa poprzez stworzenie bibliotek dla dzieci i młodzieży znajdujących się w szpitalach, świetlicach, rodzinnych domach dziecka oraz hospicjach.

Od 1 października do specjalnie przygotowanych skrzynek ustawionych w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Złotowie można oddawać książki dla dzieci i młodzieży. Każdy może podarować nowe lub używane pozycje. Ważne, aby książki były w dobrym stanie.

Fundacja Włącz Się zakupiła i przekazała nowe książki  Miejskiej Bibliotece Publicznej w Złotowie.

Wspólnie stwórzmy miejsce, gdzie mali pacjenci będą mogli choć na chwilę zapomnieć o chorobie i rozstaniu z najbliższymi. Wyczarujmy uśmiech na ich twarzach.