OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU NA NOWE LOGO FUNDACJI

PODAJEMY OFICJALNE WYNIKI KONKURSU I ROZDAJEMY iPhony!

Nie uwierzycie ile prac wpłynęło na nasz konkurs związany z przygotowaniem nowego logo fundacji Mediaexpert "Włącz się". Aż ...!

W zabawie, której celem było zainspirowanie grafików do stworzenia loga udział wzięli nasi pracownicy z całej Polski.Część prac jest nowoczesnych i odważnych, inne nawiązują wprost do dotychczasowego znaku fundacji i  za wszystkie jesteśmy Wam bardzo wdzięczni!

Doceniamy Wasze zaangażowanie i chęć uczestniczenia w tworzeniu nowego loga fundacji Mediaexpert "Włącz się".Ale konkurs rządzi się swoimi prawami, więc, zgodnie z regulaminem, wybraliśmy dwa zwycięskie projekty, które nagradzamy iPhonami.Są to:

nr 51!  - praca autorstwa Darka z elektromarketu Media Expert w Gnieźnie

nr 9!  - praca Emilii z elektromarketu Media Expert w Elblągu

Gratulujemy!!!

Przy okazji zachęcamy Was do śledzenia naszego fanpage'a, gdyż będziemy na nim informować o kolejnych etapach prac nad logo. Już nie możemy się doczekać tego, co wymyślą graficy i które z Waszych pomysłów wezmą pod uwagę. Zostańcie z nami!