MAJU, TO DLA CIEBIE

Maju, to dla Ciebie!

Neuroblastoma - to właśnie ona próbuję zabić tę malutką dziewczynkę. Maja ma 2 latka i walczy z nierównym przeciwnikiem..

Nowotwór zajął kręgosłup od odcinka piersiowego do krzyżowego, miednicę, lewą kość biodrową, prawą kość udową oraz kości czaszki. Zaburza też funkcjonowanie układu pokarmowego. To jeden z najbardziej złośliwych nowotworów, który zabija dzieci. Ten potwór jest bardzo groźny, podstępny, agresywny i nieobliczalny…

Jak to się zaczęło, że fundacja włączyła się w tą ogólnopolską akcję?

zobaczcie sami: https://www.facebook.com/159612064183361/videos/637579546882808/

-" Dostałem info o zbiórce i… nie dałem rady przeczytać na raz błagania rodziców o pomoc.

Od razu wpłaciłem parę złotych, wysłałem link do znajomych i wtedy doczytałem, ze łzami w oczach, resztę tekstu. Potrzeba miliona złotych, a na koncie jest 300 tysięcy….Wkrótce zapytano mnie czy pomogę w organizacji pikniku charytatywnego dla Mai. Pewnie, że tak! Pomagamy, bo dobro wraca. Od razu napisałem do fundacji "Włącz się" i otrzymaliśmy wolontariat.

Nasze działania to zryw ponad 16 wolontariuszy – pracowników i ich rodzin, którzy podczas imprezy malowali twarze i paznokcie, pletli warkoczyki, naklejali tatuaże, prowadzili loteriadę balonową, robili pamiątkowe zdjęcia, uczyli „chustonoszenia” dzieci, kręcili kilometry na rowerach stacjonarnych i wiosłowali. Przeprowadzili też mini turniej FIFA 2020, pomogli w organizacji pokazów artystycznych i kwestowali na placu. Jeden z wolontariuszy oddał na licytację gitarę – poszła za 360 zł !!! Jako fundacja „Włącz się” przekazaliśmy na loterię 5 dużych, wartościowych nagród. Wszystko po to, aby uzbierać jak najwięcej pieniędzy dla chorej Mai.

Do puszek naszych wolontariuszy wpadło ponad 6200 zł, a z loterii cegiełkowej uzbieraliśmy ponad 10000 zł!W sumie piknik dla Mai zakończył się wynikiem ponad 56 tys. złotych! I to mimo że zbiórka na siepomaga.pl już przed imprezą przekroczyła wymagany milion.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Jesteście wielcy!" Wojciech, z-ca Kierownika elektromarketu Media Expert w Szczecinku