pokazuj

MALTA ZNOWU ZASKOCZYŁA – WYMALOWALI KOLEJNE POMIESZCZENIA W RODZINNYM DOMU DZIECKA

MALTANIE NA MEDAL!!!!

Kilka tygodni temu pracownicy sieci Media Expert i Wolontariusze Fundacji Włącz Się, połączyli siły i zrealizowali dwie piękne akcje pt. “Serce Dla Dzieci”. 

Pierwszy Wolontariat miał miejsce w Rodzinny Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu na ul. Podgórnej. Do pomalowania wytypowano 2 pokoje, a łączna powierzchnia, którą należało odświeżyć to ok.150m2. Dzięki wsparciu fundacji udało się również zrealizować marzenia dzieciaków o wygodnych, nowych piętrowych łóżkach. Teraz mogą spać spokojnie a przede wszystkim cieszą się z odświeżonych pomieszczeń oraz mają przestrzeń do zabawy i nauki 🙂 
 
   
 
 
Druga akcja miała miejsce w miejscowości Kliny dla dwóch chorych chłopców cierpiących na rzadką chorobę związaną z łamliwym chromosomem Y. Marzeniem dzieci oraz rodziców było miejsce w którym mogą połączyć rehabilitację z zabawą. Ze wsparciem fundacji pomogliśmy i w tym! Wolontariusz zbudowali drewniany domek ze zjeżdżalnią umożliwiając tym samym komfortową zabawę połączoną z ćwiczeniami.
nasi wspaniali z Malty po cichu przyznają, że planują kolejne szlachetne akcje dobroczynne! to wspaniała zabawa połączona z niesieniem dobra i pomocy! 
 
 
    
 
Szczególne podziękowania w imieniu Fundacji dla wykonawców akcji, do zastępu których należą:
 
Maciej Papierz
Filip Rybak
Piotr Tutak
Marcin Wojtkowiak
Agnieszka Nizioł
Michał Uciński
Szymon Łężniak
Tadeusz Garczarek
Bartek Fortuniak
Dagmara Durkowska
 

KOCHANI WSPANIAŁA ROBOTA!

CODZIENNIE ZASKAKUJECIE POZIOMEM EMPATII, KREATYWNOŚCIĄ I DOBRYM SERCEM! 

DZIĘKUJEMY I PRZYPOMINAMY, ŻE PROJEKT TEN ZOSTAJE WPISANY NA LISTĘ KONKURSOWĄ O TYTUŁ WOLONTARIAT ROKU 2018!!!!

 

P.s. poniżej przypomnienie akcji zeszłorocznej 🙂 serce rośnie 

M.C