Igor ma kilka miesięcy a już stoczył walkę o życie…teraz rodzice walczą o jego zdrowie!!!

Zespół HELLP to rzadka choroba, która pojawia się w ciąży oraz w okresie okołoporodowym. W wielu przypadkach kończy się śmiercią zarówno matki, jak i dziecka.

Na szczęście niektórym udaje się wygrać z tą straszną chorobą….tak było Mamy i jej Synka Igora, którym po ciężkiej walce lekarzy udało się uratować życie … oboje są już w domu i nie ma bezpośredniego zagrożenia życia. Jednak pojawiły się nowe problemy i wyzwania z którymi należy się zmierzyć i co najważniejsze – WYGRAĆ !

Mały Igor musiał urodzić się wcześniej z racji pogarszającego się stanu zdrowia matki (zanikały płytki krwi), dlatego ma szereg powikłań min. kardiologicznych, pulmonologicznych, jest również podejrzenie że mały ma wrodzoną mukowiscydozę – rodzice czekają na drugi wynik badania, pierwszy był niestety pozytywny….

Maleństwo czeka długa droga do zdrowia .. ale wiemy doskonale,  że rodzice nie odpuszczą i będą walczyć o swojego synka!

Potrzeby będą bardzo duże…dojazdy do szpitali, noclegi w hotelach przyszpitalnych…to dopiero początek listy potrzeb.

Jeśli chcesz pomóc kliknij poniższy link:

Każda pomoc jest ważna i bardzo potrzebna!!!