Wypożycz koncentrator tlenu

Wypożycz koncentrator tlenu

Experci, dokładamy wszelkich starań, by otoczyć Was realną opieką. Nasza fundacja istnieje właśnie po to, by wspierać Was w trudnych chwilach. Dlatego, w dobie zwiąkszonych zachorowań na schorzenia układu oddechowego, przypominamy Wam o możliwości skorzystania z fundacyjnych koncentratorów tlenu

 

Urządzenia, którymi dysponujemy, dostarczają podwyższoną zawartość tlenu do organizmu, ponadto cechują się bardzo prostą obsługą oraz możliwością stosowania ich w domu, bez specjalistycznej wiedzy. Przykładowymi schorzeniami, w których stosowane są koncentratory tlenu na całym świecie to choroby układu oddechowego, choroby układu krążenia, choroby onkologiczne oraz problemy ze stresem, bezsennością, bóle migrenowe, alergie i wiele innych. Sprzęt przeznaczony jest dla osób starszych jak i w średnim wieku, kobiet w ciąży i wszystkich osób, które cierpią na różne stopnie niedotlenienia.

 

Koncentratory udostępniane są za darmo dla pracowników wymagających terapii tlenowej. Sprzęt dostarczany jest kurierem. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu fundacji.