Wypożycz koncentrator tlenu

Experci, dokładamy wszelkich starań, by otoczyć Was realną opieką. Nasza fundacja istnieje właśnie po to, by wspierać Was w trudnych chwilach. Dlatego, w dobie zwiąkszonych zachorowań na schorzenia układu oddechowego, przypominamy Wam o możliwości skorzystania z fundacyjnych koncentratorów tlenu

Urządzenia, którymi dysponujemy, dostarczają podwyższoną zawartość tlenu do organizmu, ponadto cechują się bardzo prostą obsługą oraz możliwością stosowania ich w domu, bez specjalistycznej wiedzy. Przykładowymi schorzeniami, w których stosowane są koncentratory tlenu na całym świecie to choroby układu oddechowego, choroby układu krążenia, choroby onkologiczne oraz problemy ze stresem, bezsennością, bóle migrenowe, alergie i wiele innych. Sprzęt przeznaczony jest dla osób starszych jak i w średnim wieku, kobiet w ciąży i wszystkich osób, które cierpią na różne stopnie niedotlenienia.

Koncentratory udostępniane są za darmo dla pracowników wymagających terapii tlenowej. Sprzęt dostarczany jest kurierem. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu fundacji.

Szanujemy Twoją prywatność!