WYNIKI KONKURSU - KARTKA WIELKANOCNA

KARTKA WIELKANOCNA - wyniki konkursu!

Konkursy Fundacji cieszą się coraz większym zainteresowaniem i wzrastającą frekwencją małych uczestników!

W tym roku do siedziby Fundacji wpłynęło ponad 200 prac!

Komisja konkursowa miała olbrzymi problem z wybraniem zwycięzcy! obrady trwały pona 2 h. 

Oto wyniki Konkursu:

1 miejsce i nagrode główną otrzymuje Aleksander Karlin z ME Łask. Do małego Olka pojedzie przepiękny laptop!!! gratulujemy. My nazwaliśmy tę pracę "zajączek wielkanocny z małą nadwagą" :) śmiechu była co niemiara!!!!

 

2 miejsce zajmuje Maja Szymczak z ME Szprotawy, która powaliła nas cudowną aranżacją salonu sprzedaży Mediaexpert ! Maja otrzymuje od nas piękny smartfon!!!

3 miejsce zajęła Marika Eiben z ME Bolesławiec 2 - wspaniała praca ujęła jury. Marika otrzymuje od nas pięknego smartfona. Wyjątkowa technika wykonania pracy!

Nagrodę szczególną, za najbardziej cukierkową i misterną pracę otrzymuje Nataniel Oliwier Świątkowski z ME Ciechanów!!! Kunszt i precyzja sprawiły, że tablet leci właśnie do niego!

Najlepszy wierszyk, który ujął serca jury prześłał do nas Michałek Maćkowiak z Gdańska 3- za pracę i wiersz otrzymuje od nas piękną nagrodę wyróżnienia - cudowny tablet!!!!

Jury przynało również nagrody specjalne:

powędrują one do:

TABLET dla autorów prac, czyli do Maksymiliana i Jakuba Świerczek z Bydgoszcz 4. gratulujemy!!!!

Koncepcja pracy i wykonanie Kamila Burka skłoniło komisję do przyznania mu równiez nagrody specjalnej - smartfona !!! fantastyczna wizualizacja świąt!!!

 

 

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, za miłe doznania podczas oglądania tak pięknych prac. W każdej widać wysiłek, pracę i zaangażowanie.

kolorowo, pięknie, wzruszająco!!

 dziękujemy

Ps. Nagrody zostaną dostarczone do laureatów do końca miesiąca!

Ps. 2 :) Jury przyznało ponad 100 nagród pocieszenia!!!!!

 

oto kilka równie pięknych prac: