Wolontariat? TAK!

Chcesz pomagać innym? Zmieniać otaczającą Cię rzeczywistość? Zależy Ci na samorealizacji i zdobyciu doświadczenia pracy w organizacji pomocowej? Nie boisz się wyzwań? Mamy dla Ciebie propozycje - WŁĄCZ SIĘ i zostań naszym wolontariuszem!

Co możesz zrobić? Tak naprawdę wszystko! Wraz z załogą Twojego sklepu, kolegami i koleżankami z działu możesz pomóc szkole, do której chodzą Twoje dzieci, wesprzeć lokalny dom dziecka albo psiaki z pobliskiego schroniska, zorganizować wydarzenie sportowe, zadbać o czyste środowisko czy wspomóc potrzebującą rodzinę. Ty podejmujesz działanie, a Fundacja MEDIAEXPERT „Włącz się” wspiera Cię w Twoich staraniach, udzielając wsparcia finansowego i merytorycznego.

Pamiętaj! Każda praca wolontaryjna jest ważna i potrzebna. Daje możliwość poszerzenia swoich kompetencji, wiedzy i umiejętności, poznania nowych ludzi i zbadania nowych możliwości zawodowych. Pozwala czuć się potrzebnym i organizować wolny czas, ale też, a może przede wszystkim, pomaga zrozumieć sytuację osób chorych, niepełnosprawnych, doświadczających trudności w codziennym życiu.

Wolontariat to bezpłatne, dobrowolne, świadome działanie na rzecz innych, wykraczające poza więzi rodzinne i koleżeńsko-przyjacielskie. Działanie takie może przyjmować wiele form. Z jednej strony może to być pomoc osobom indywidualnym, np. starszym, niepełnosprawnym lub dzieciom nieradzącym sobie w szkole – bez pośrednictwa żadnych organizacji, z drugiej zaangażowanie poprzez różnego rodzaju organizacje czy instytucje, jak nasza Fundacja. Formalnie tylko ten drugi rodzaj zaangażowania traktowany jest jako wolontariat.

Chcesz się zaangażować? Nie czekaj, dołącz do Nas! Razem zmienimy Twoją okolicę na lepsze!

Sprawdź szczegóły na TOL-u lub pod nr tel.: 734 824 864 i DZIAŁAJ!