TUNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA OLIWKI - GŁOGÓW ROZGRZAŁ NASZE SERCA!

18 MARCA 2018 r. to pamiętna data dla Rodziców Oliwii oraz dla wszystkich WSPANIAŁYCH LUDZI, którzy grali tego dnia na boisku przy SP w Głogowie.

Mimo technicznych trudności związanych z aurą organizatorom turnieju udało się zebrać wspaniałą kwotę 3856 zł!

Przebieg spotkania:

Start imprezy: godz. 11:00 - 11:30

W turnieju wzięło udział 8 zespołów, grających w dwóch grupach. Dwie najlepsze z każdej z nich awansowały do półfinału oraz finału. Nagroda główna - serce dla Oliwki :)

Wydarzeniu towarzyszyło wiele ciekawych atrakcji m.in. animator dla Dzieci, wymiana kart MATCH ATTAX wśród dzieciaków, darmowe, piękne makijaże dla dzieci dzięki wsparciu Szkoły Żak z Leszna, zbiórka elektrośmieci. Nie zabrakło również ciepłych napoi i poczęstunku dla uczestników i organizatorów turnieju. Wisienką na torcie okazała się loteria dla uczestników - można było wygraż różnego rodzaju gadżety oraz zaproszenia.

OTO WYNIKI TURNIEJU:

*Po fazie grupowej

*Półfinały

Finał i walka o 3 miejsce:

Klasyfikacja strzelców:

Z tego miejsca bardzo chcielibyśmy podziękować w imieniu Wojciecha Martyniuka za pomoc w organizacji: Oli z Leszna 3, Bartkowi z Leszna, Jackowi z Głogowa, Pawłowi z Polkowic oraz osobom, które niestety nie mogły dotrzeć  z różnych przyczyn na turniej, a miały swój udział, podsunęły pomysły w organizacji! DZIĘKUJEMY!!

DOBRA ROBOTA KOCHANI!

PAMIETAJCIE - DOBRO WRACA!!!!

DD-MM-YYYY

Nagłówek