Szkoła na wakcje

To były dni pełne energii, zaangażowania i radości, a efekty letniego wolontariatu załogi elektromarketu w Lubawie przerosły wszelkie oczekiwania!

Podczas wakacji pracownicy sklepu w Lubawie we współpracy z naszą fundacją  zainicjowali wyjątkowy wolontariat - odnowili jedną z sal lekcyjnych w Szkole Podstawowej nr 4 im. Polskich Podróżników w Iławie. Jako zadanie postawili sobie nie tylko pomalowanie ścian, ale także przekazanie nowego wyposażenia – mebli i tablic, które miały wzbogacić przestrzeń do nauki.

Akcja w szkole dla ekipy z Lubawy byłą nie tylko okazją do pomocy, ale także do zacieśnienia więzi w zespole. Jej ogromne znaczenie niejednokrotnie podkreślała Kasia – koordynatorka wolontariatu.

- Praca zespołowa daje nam moc do pracy i radość robienia czegoś wspólnie dla innych. Razem możemy więcej! – podkreślała.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do poprawy warunków nauki w SP nr 4 w Iławie i mamy nadzieję, że nowa sala lekcyjna będzie miejscem pełnym radości i inspiracji dla wszystkich uczniów!

Szanujemy Twoją prywatność!