RODZINNY DOM DZIECKA W PEŁCZYCACH ZYSKAŁ NOWY BLASK!

Na wstępie chcialibyśmy serdecznie podziękować całej ekipie Wolontariuszy ze sklepu Media Expert w Barlinku za przeprowadzenie wspianiałej akcji w tym miejscu - jesteśmy z Was bardzo dumni!!

Cała akcja rozpoczęła się w niedzielę 30 czerwca tego roku o godzinie 08:30. Zebraną ekipą wyremontowali 2 pokoje wymagające szpachlowania, gruntowania, pomalowania oraz położenia nowych paneli.

Wszystkie prace zostały wykonane :) Pokoje pomalowano na biały kolor, tak jak resztę pomieszczeń w Rodzinnym Domu Dziecka.  Wyremontowane pokoje wyglądają  teraz niezwykle pięknie i czysto. 

-"Podczas pobytu zostaliśmy poczęstowani obiadem, a na koniec remontu choć było już po godzinie 21-ej zrobiliśmy jeszcze wspólnego grilla i wówczas wręczyliśmy trzymaną przez cały dzień w busie lodówkę. Niespodzianka była z pewnością udana, gdyż "Pani Mama" nie kryła łez szczęścia i zdradziła nam, że jesteśmy pierwszą fundacją która im pomogła- relacjonuje Koordynatorka Akcji Katarzyna Białosowska- głowny sprawca tego pozytywnego zamieszania. 

-Jeszcze raz dziękuję za możliwość przeżycia czegoś wspaniałego, czym była cała akcja wolontariatu :) - dodaje Kasia. 

Zapraszamy wszystkich do pięknej fotorelacji!

NAJWAŻNIEJSZE, ŻE DOM DZIECKA W PEŁCZYCACH WYPEŁNIJ SIĘ UŚMIECHEM I BLASKIEM :)