Poznajcie Matyldę!

Pamiętacie Matyldę? Naszą fundacyjną maskotkę?

Tak mocno urzekł nas projekt autorstwa pewnej sześciolatki, biorący udział w konkursie na maskotkę fundacji, że postanowiliśmy z tej uroczej, rysunkowej emotki zrobić naszą pluszową asystentkę. Imienniczkę małej projektantki umieściliśmy także na workach, pinach i brelokach. Teraz cieszy nasze oczy i serca!

Matylda, nasza wesoła iskiereczka pojawia się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest uśmiech i ciepło. Kiedy zaczynają się problemy –  wchodzi ona. Cała na żółto. Z nieco szelmowską minką i figlarnym spojrzeniem, ponieważ wie, że nadzieja potrafi zdziałać cuda.

Mamy nadzieję, że nasza maskotka będzie cieszyć i Was kochani Experci, a zwłaszcza Wasze pociechy! Spodziewajcie się wielu konkursów z możliwością wygrania naszej Matyldy! Do zobaczenia!