Podsumowanie wolontariatu roku 2020 i ogłoszenie wyników Konkursu!

Podsumowanie wolontariatu roku 2020 i ogłoszenie wyników Konkursu!

Pomimo sytuacji panującej na świecie nasi WOLONTARIUSZE wciąż starali się udzielać społecznie. I przez cały rok pomagali. To zadziwiające i budujące jak wielka jest ich chęć pomagania!

W tym roku wolontariusze Fundacji Mediaexpert „Włącz się” pomagali placówkom opiekuńczo-wychowawczym oraz osobom w różny sposób  poszkodowanym przez los.

Ze względu na ograniczoną przez pandemię możliwość przeprowadzenia akcji, a przez to mniejszej ilości zrealizowanych projektów, komisja konkursowa wyłoniła dwa zwycięskie zespoły wolontariuszy.

W tym roku nasi "Wspaniali" pomagali Placówką Opiekuńczo-Wychowawczym, osobom poszkodowanym przez los, wszystkim tym, którzy potrzebowali pomocnej dłoni i naszego wsparcia!

Ze względu na ograniczoną mozliwość przeprowadzenia akcji wolontariacki i mniejszej ilości zrealizowanych projektów, komisja konkursowa uznała, że w tym roku będą tylko 2 zwycięzkie ekipy.

Ogłaszamy wyniki konkursu 2020 roku:

1. miejsce - Ekipa z Wielunia

2. miejsce - Ekipa z Obornik

Wyróżnienie otrzymują:

Szczecinek 4 oraz Radom 4 przy wsparciu Radomia 2 i Radom 3.

Wróćmy do tych kilku wydarzeń raz jeszcze, by poczuć tę moc pomagania:

Zwycięska drużyna! Brawo!

Druga wspaniała ekipa!!!gratulacje!

Szczególnie dumni jesteśmy z okresu Świątecznego - to była prawdziwa bomba radości! jesteśmy dumni ze wszystkich pracowników Media Expert za olbrzymie zaangażowanie, wielkie serca i cudowne działanie!

Wyrónienie należy się wszystkim uczestnikom tych wspaniałych ackji

Zwycięskie drużyny otrzymają nagrody oraz piękne statuetki i dyplomy! Gratulujemy!!!!