PODSUMOWANIE AKCJI BOŻONARODZENIOWEJ – RODZINY ZASTĘPCZE OBDAROWANE

Krótkie podsumowanie – rozdaliśmy furę prezentów!!!

Dzięki szczodrości naszych Darczyńców oraz hojności firmy TERG S.A w ubiegłe Święta Bożego Narodzenia oraz na początku tego roku udało nam się zebrać wspaniałe darowizny rzeczowe na dość pokaźną sumę  [:)]  Tym razem postanowiliśmy wspomóc zaprzyjaźnione Rodziny Zastępcze z Lipki, z cudowną Panią Prezes Karoliną Bąkowską na czele, w ramach naszej długofalowej współpracy. Rodziny mogły zabrać do swoich domów m.in. pralki, lodówki, żelazka, miksery, monitory LCD a także  artykuły szkolne, rowery, artykuły spożywcze i chemiczne, gry planszowe, gry komputerowe, zabawki oraz ubrania!

Z relacji Pani Karoliny wynika, że radość była wielka.  My za to jesteśmy szczęśliwi i wierzymy, że sprawiliśmy „naszym” rodzinom duża frajdę. Krótka fotorelacja trochę stremowanych obdarowanych dostępna na stronie Fundacji oraz na naszym profilu na Facebook