MARKI DO BOJU! PSIAKI NAKARMIONE, SERCA ROZGRZANE

To było istne szaleństwo!

Nasi wspaniali Wolontariusze, pracownicy salonu Media Expert w Markach zorganizowali akcję dla tych, którzy sami nigdy nie powiedzą: pomóż

Wiedzieli, że doskwiera im samotność. Że choć zima nie jest zbyt sroga, to jest im ciężko. Że są zdane na ludzi.

Rzucili więc hasło: pomożemy? - Zbiórka była bardzo spontaniczna. Zaczęliśmy w Markach, a potem do akcji przyłączyły się inne salony z mojego makro – mówi Adam, koordynator akcji i przyjaciel Fundacji.

Odzew był spontaniczny, gdyż nasi wolontariusze pomaganie mają niejako we krwi. Rok temu te cudowne osoby wsparły Dom Samotnej Matki. – Tym razem zebraliśmy ponad 2 tys. zł, do tego 3 tys. zł dorzuciła nasza fundacja „Włącz się” – wylicza Adam.

Za te ponad 5 tys. zł kupili sześć bud, koce i karmę dla psiaków ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim. Przebywa tam 320 zwierząt. – To było istne szaleństw! – stwierdził Łukasz,

Ten dar serca trafił do psiaków w sobotę, 11 stycznia. Łukasz wraz z załogą dziękują wszystkim, którzy włączyli się do akcji, za pomoc i zapowiada, że na pewno nie była to ich ostatnia tego typu akcja.