KONKURS NA MASKOTKĘ FUNDACJI rozstrzygnięty!

Nagroda główna - magiczny tablet graficzny XP-PEN Artist 15.6 Pro, trafi do Matyldy - córki Damiana, naszego kolegi z Leszna 6.

Projekt Matyldy wkrótce zostanie zmaterializowany, jako unikalny i jedyny w swoim rodzaju pluszak, który stanie się oficjalną maskotką naszej Fundacji.

GRATULUJEMY!

Komisja konkursowa pozwoliła sobie przyznać także 2 wyróżnienia. Jedno wędruje do Mikołaja, a drugie do Oliwii.

Praca nadesłana przez Mikołaja

Praca nadesłana przez Oliwię

Oczekujcie na prezenty od Fundacji Mediaexpert "Włącz się"

Za wszystkie nadesłane prace gorąco dziękujemy!

Szanujemy Twoją prywatność!