Bieg charytatywny dla Wiktorii

07 kwietnia 2018 w Janikowie odbył się Bieg Charytatywny dla Wiktorii.

Podczas imprezy zebrano 14 675, 86 zł!!!!

"Nie spodziewaliśmy się takie odzewu.Wiktoria będzie miała fotel i jeszcze starczy na rehabitacje - komentuje główna Organizatorka - Ewelina Szawara-Ziółkowska

Na starcie biegu stanęło blisko 400osob, biegaczy, spacerowiczów, kijkarzy! Przygotowaliśmy wiele atrakcji nie tylko dla dorosłych. Były biegi dla dzieci, animacje, bańki, malowanie twarzy. Całe wpisowe z biegu było przeznaczone dla Wiki. Dużym zainteresowaniem cieszył się kiermasz wypieków domowych przygotowanych przez wolontariuszy i zaprzyjaźnionych klubowiczów Harcownika. Pyszna domowej roboty kiełbasa z grilla, domowy smalec i ogórki - mniam!

Cała impreza odbyła się w pięknym urokliwym miejscu, w otoczeniu lasów. Na szczęście pogoda dopisała. Co się okazało, w Oławie i okolicach mieszkają ludzie z wielkimi sercami, niesamowicie chętni do pomocy. "Było warto pomagać!" - dodaje na koniec Ewelina

Fundacja Włącz Się serdecznie dziękuje za mistrzowskie zorganiozwanie biegu, za wielkie serducha, poświęcenie, pot i zabawę!!!

Dziękujemy naszym Wolontariuszom, a naszej Podopiecznej Wiktorii życzymy dużo zdrowia!!!