Szukam wsparcia

Potrzebujesz wsparcia? Twoja sytuacja życiowa jest trudna?
Znajdźmy wspólne rozwiązanie

Szukam wsparcia

Potrzebujesz wsparcia? Twoja sytuacja życiowa jest trudna?
Znajdźmy wspólne rozwiązanie

Komu pomagamy

Beneficjentami pomocy finansowej mogą być pracownicy/pracowniczki TERG S.A. i Spółek Grupy Mediaexpert, ich współmałżonkowie i dzieci oraz podmioty zewnętrzne, tj. placówki medyczne, Domy Dziecka, piecze zastępcze.

Jak i gdzie złożyć wniosek?

Stworzyliśmy szybki i skuteczny system reakcji na prośby o pomoc dla naszych pracowników. Wystarczy zalogować się do platformy TERGonline (TOL) i złożyć wniosek wypełniając formularz zgłoszeniowy.
Instrukcję wnioskowania i rozliczenia dofinansowania znajdziesz na platfmorie TOL. Chcesz wiedzieć kto i kiedy może ubiegać się o wsparcie Fundacji? Jakie dokumenty należy złożyć i na jakie wsparcie możesz liczyć? Zapoznaj się z Regulaminem Fundacji

1. Zapoznaj się z Regulaminem Fundacji
2. Zapoznaj się z Instrukcją wnioskowania i rozliczenia dofinansowania
3. Złóż wniosek i załącz wymagane dokumenty
4. Rozlicz dofinansowanie

Misją Fundacji MEDIAEXPERT Włącz się, jest upowszechnianie pozytywnych postaw i wzorców obywatelskich oraz podejmowanie działań podnoszących świadomość i wrażliwość społeczną, które zwiększają zaangażowanie w czynienie dobra i niesienie pomocy.

Partner główny Fundacji