Zainspiruj grafików  i zgarnij Smartfon APPLE iPhone 7

Zainspiruj grafików i zgarnij Smartfon APPLE iPhone 7

Pomóżcie nam stworzyć logo! Zainspiruj grafików!

Nasza fundacja zmieniła nazwę na MEDIAEXPERT Włącz Się i potrzebuje nowego znaku graficznego. Szukamy inspiracji do jego stworzenia.

Pomożecie?

Dla dwóch osób, które przyślą nam najlepsze propozycje przygotowaliśmy nagrody:

•Apple iPhone 7, 32GB, kolor czarny

•Apple iPhone 7, 32GB, kolor złoty

Przedmiotem Konkursu jest wykonanie przez Uczestnika projektu graficznego logo Fundacji , której nazwa z dniem 24 lipca została zmieniona na fundacja Mediaexpert "Włącz Się. Ważne, by projekt graficzny zawierał elementy logotypu MEDIAEXPERT.

Do Konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania, na zasadach opisanych niniejszym Regulaminem.Swoje propozycje przesyłajcie wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, stanowiącym załącznik do regulaminu, do 20 sierpnia 2020 roku na adres fundacja@fundacjawlaczsie.pl.

Pamiętajcie! Zgłoszenia Konkursowe powinny stanowić oryginalną, autorską interpretację przez Uczestnika zadania Konkursowego.  Zgłoszenia Konkursowe muszą stanowić efekt samodzielnej pracy twórczej Uczestników i nie mogą stanowić cudzych utworów, ich kopii ani opracowania.

Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni i ogłoszeni 28 sierpnia 2020 r. Wyniki opublikowane zostaną na stronie internetowej www.fundacjawlaczsie.pl, na portalu informacyjnym TOL oraz na FB Kariera Media Expert

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu znajdziecie w załączniku poniżej!