pokazuj

WYNIKI KONKURSU WOLONTARIATU ROKU 2018! TYM RAZEM WYGRYWA ŚWIDNICA!!!

RADOŚĆ, UZNANIE, SZACUNEK, DOBRO, POMAGANIE – TO GŁOWNE HASŁA PRZYŚWIECAJĄCE INICJATYWIE WOLONTARIATU!

III edycja tego pięknego projektu już za nami! Teraz wieńczymy sukcesy i z całego serca dziękujemy!

Wolontariat to przede wszystkim powołanie, a nie praca za darmo. To jedna z możliwości angażowania się w sprawy społeczne!

Każdego roku inicjatywa poszerza swoje horyzonty. Coraz więcej cudownych młodych ludzi decyduje się, by pomagać! W ocenie naszych konkursowiczów jury bierze zawsze pod uwagę wielkość zespołu, skalę pomocy oraz efekt końcowy wspólnego wysiłku.

I MIEJSCE  I TYTUŁ ZWYCIĘZCY WOLONTARIATU ROKU 2018 należy do Wolontariuszy ze Świdnicy – to oni w tym roku zdobyli serca i uzanie naszej Komisji Konkursowej oraz Zarządu Fundacji Włącz Się. 

Cięzką pracą udało im się wyremontować mieszkanie socjane. Zamieszkał w nim Pan Jerzy, którego życie nie szczędziło w trudy i przeciwności. Na szczęście na ich drodze stanęli dobrzy ludzie – pracownicy elektomarketu Media Expert Świdnica 2- na czele z Kierownikiem Marcinem Drożdżem. 

http://fundacjawlaczsie.pl/nasze-akcje/156;a-w-swidnicy-robia-to-tak–pomagaja-na-calego-

II miejsce należy w tym roku do Wolontariuszy z Łodzi!

Remont Domu Dziecka dla Małych Dzieci przyczynił się do tego, że mieszkające tam dzieci mogą cieszyć się kolorowymi pięknymi pomieszczeniami, w których spędzają większość czasu. Fantastyczna inicjatywa, ogrom pracy i wiele uśmiechu – tak krótko można podsumować wysiłek tej wspaniałej ekipy.

http://fundacjawlaczsie.pl/nasze-akcje/137;dom-malego-dziecka-w-lodzi-zasypany-dobrocia-i-wielkim-usmiechem-dzieki-wolontariuszom-fundacji-wlacz-sie

III miejsce zdobyli zapaleni Wolontariusze ze Szczecinka, którzy brawurowo odremontowali Przedszkole Publiczne w Szczecinku. 

Ta cudowna, zgrana ekipa wyremontowała ponad 60 m2 pomieszczeń!!! Przy projekcie pracowało 15 osób z załogi. Integracja i pomaganie – taka była ich dewiza.

http://fundacjawlaczsie.pl/nasze-akcje/144;wakacyjny-wolontariat-w-szczecinku–przedszkole-do-remontu

SZCZEGÓLNE WYRÓŻNIENIE OTRZYMUJE ZAŁOGA WOLONTARIUSZY Z OŁAWY – klasa, uśmiech, pełna perfekcja, integracja i pomaganie – to ich dewiza! Wspaniała robota Kochani! ZADZIWNIACIE NAS KAŻDEGO ROKU CORAZ MOCNIEJ!!!

http://fundacjawlaczsie.pl/nasze-akcje/148;olawa-po-raz-drugi-zachwyca-swoja-dobrocia-

Laureaci Konkursu Wolontariat Roku 2019 do końca lutego otrzymają od Fundacji statuetki, dyplomy oraz nagrody niespodzianki. 

Pamiętajcie, dobro wraca!!!

Dziękujemy, że jesteście!!!!!!!!!!