WYBRANO ZWYCIĘZCĘ WOLONTARIATU ROKU 2017!!!

WOLONTARIAT ROKU 2017 to wyjątkowy konkurs, który narodził się z inicjatywy Pracowników Media Expert i stał się wspaniałą tradycją niesienia bezinteresownej pomocy!!!

Przy wsparciu Fundacji Włącz się oraz firmy TERG udało się zrealizować kilka kolejnych fantastycznych przedsięwzięć charytatywnych z udziałem ludzi wspaniałomyślnych i społecznie aktywnych.

Wszystkie skierowane wnioski o wsparcie były bardzo wyjątkowe i łapiące za serce! jednak zwycięzca może być tylko jeden.

DRUGĄ EDYCJĘ KONKURSU "WOLONTARIAT ROKU 2017" WYGRYWA DRUŻYNA z OŁAWY, w składzie: Ewelina Szawara-Ziółkowska, Karolina Panek, Anka Płomińska, Krzysztof Gałka, Alina Gałka, Jakub Mazur, Anna Stańczyk, Marcin Militowski, Tomasz Połom, Piotr Zamirowski, Piotr SkibińskI!!!! Ci młodzi ludzie wyremontowali pokój dla dwójki chorych chłopców, będących wychowankami rodziny zastępczej.  Najmłodszy chłopiec spędził kilka miesięcy w szpitalu po operacji na otwartym sercu - warunki w domu musiały być sterylne, by chłopiec mógł bez przeszkód wrócić do mieszkania. BRAWO OŁAWA!!!!!

Zdobywcą II miejsca okazała się ekipa z ME SŁUPSK w składzie: Edyta Pudzianowska ze swoją Rodzinką, Mirosław Rogoza - ASM wraz z siostrą - Ewą Rogozą, Monika Sobala, Kamila Woźniak, Małgosia Rodziewicz, Agnieszka Opolska,  Marek Tarnacki z córka Ewa, Tomasz Płaszczyk Czarnota i jego córka Zuzia, Marcin Ostrowski, Dawid Fogt oraz Michał z Bytowa!

Ta Historia pokazuje, że nasi Wolontariusze są wrażliwi nie tylko na krzywdę wobec innych ludzi ale również los zwierząt jest dla nich sprawą ważną. Przy wsparciu Fundacji i pomocy firmy TERG udało się wyposażyć lokal w sprzęt oraz wyremontować siedzibę Ośrodka.

Laureatami i zdobywcami  III miejsca w Konkursie na Wolontariat Roku 2017 została załoga z ME CZARNKÓW w składzie: koordynator Przemysław Dukiewicz, Beata Nawracała, Katarzyna Kowalewska, Sebastian Grzelak, Paweł Denisewicz. Ta cudowna ekipa wyremontowała salę komputerową w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Chodzieży. Ta wspaniała inicjatywa pokazała wszystkim, że "dobro wraca dwa razy".

NAGRODĘ WYRÓZNIENIE za działalność charytatywną otrzymuje od Fundacji ekipa wspaniałych ludzi z Piły i okolic, która własnymi środkami zorganizowała Koncert Charytatywny "Dla Hani". Cudowną zabawę połączono z wielkim sercem, wspaniałą inicjatywą i konkretną pomocą!!! Zebrano piękną sumę, którą przekazano na ręce potrzebujących. Oby więcej  takich akcji!!! Serce rośnie!

W imieniu Fundacji dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za czas, bezinteresowność, serce i zaangażowanie!!!

Pamiętajcie - dobro wraca!!!!!!!!!!!!

Gratulujemy zwycięzcom Konkursu i zapraszamy kolejne drużyny do wzięcia udziału w następnej edycji konkursu na Wolontariat Roku 2018, która ruszy lada dzień!!!

w załącznikach poniżej można znaleźć Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin Konkursu na Wolontariat Roku 2018.