pokazuj

Włączyliśmy Się w bezpieczeństwo!

Prawdopodobnie nikt na co dzień nie oddaje się aktywnej refleksji, analizując dogłębnie jak wiele czynników wpływa z dnia na dzień na nasze ogólne bezpieczeństwo. Niestety niejednokrotnie jest tak, że pewne czynniki bywają przez wielu lekceważone, co w konsekwencji może doprowadzić nie tylko do poważnych kłopotów, ale także do wielkiego nieszczęścia.

Chyba nikt kto kiedykolwiek jechał samochodem w nocy nie zaprzeczy temu, że sytuacje gdy nagle pojawia się osoba idąca w ciemnościach, która nie posiada kamizelki odblaskowej bywają szalenie niebezpieczne i często podnoszą poziom adrenaliny u kierowców. Co więcej, widoczność na drodze jest nie mniej istotna w stosunku do policjantów, którzy często pośród swoich obowiązków znajdują się w miejscach gdzie widoczność jest podstawą ich bezpieczeństwa. Chcąc zatroszczyć się o bezpieczeństwo funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, szczególnie na służbie nocnej, zaopatrzyliśmy ich w stosowny zapas kamizelek zapewniających im widoczność w ciemnościach.

Mamy nadzieję, że nasz podarunek posłuży policjantom jak najlepiej i że przyczyni się on znacznie do wzrostu poziomu bezpieczeństwa w okolicach powiatu złotowskiego.