Wczuli się w rolę modeli

18 lipca 2012 r. zapadł naszym pierwszym fundacyjnym podopiecznym w pamięci. Na potrzeby Fundacji i strony www.fundacjawlaczsie.pl oraz SPEŁANIAJĄC ICH MARZENIA fundacja zorganizowała profesjonalną sesję fotograficzną, której efektem jest strona www i wszelkie materiały reklamowe, które mieliście okazję oglądać.  Weronika, Czarek, Patryk, Igor i Daniel wspaniale wcielili się w role modeli. Nie straszne im były przygotowane przez nas scenariusze, akcesoria oraz trudne okoliczności i świadkowie sesji. W sesji udział wzięli także rodzice, którym w tym miejscu jeszcze raz gorąco dziękujemy: Halina, Alicja i Roman – chapeaux bas!

Dla dzieci i rodziców to wspaniała pamiątka na całe życie. I o jeden dzień dłużej…

Niesamowite zdjęcia zrealizowała dla nas Agnieszka Pietrzak. Dziękujemy!