SALA KOMPUTEROWA W MŁODZIEŻOWYM OŚRODKU SOCJOTERAPII W CHODZIEŻY PO MEGA LIFTINGU Z POMOCĄ FUNDACJI I WOLONTARIUSZY!!!PEŁEN SUKCES

W ubiegły weekend Wolontariusze Fundacji Włącz Się zakończyli remont sali informatycznej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Chodzieży.

PRZED    PO

-"Kilka tygodni temu zostałem zapytany przez Kolegę Przemka Dukiewicza czy załoga sklepu w Czarnkowie zechce pomóc w remoncie sali informatycznej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Chodzieży - pomysł Przemka został szybko "rzucony na sklep", a pozytywny odzew był natychmiastowy. Kilka dni później byliśmy już w Chodzieży zrobić wizję lokalną, ustalić zakres prac oraz wykonać wstępny projekt" - opisuje Paweł Danisewicz - KS sklepu Mediaexpert w Czarnkowie - wpsółautro całego "zamieszania"!!!

Wystarczyło kilka minut aby stwierdzić, że warunki nie sprzyjają edukacji, a z informacji uzyskanych od wychowawców wynikało, że w ostatnim czasie ze względu na niedziałające komputery na lekcjach informatyki omawiana jest jedynie teoria...

17 czerwiec godzina 8:00 - "Włączamy się"! :)

Godzina 17:00 - Dziewczyny zamykają sklep i pędzą z pomocą! :)

Zastąpienie tablicy z papieru na taką... "wielorazową" :)

Krótki odpoczynek i...

Mocne zakończenie! :)

EFEKT KOŃCOWY!!!!

Ogromne gratulacje od Olka Rutkowskiego i Fundacji Włącz Się dla wszystkich za piękną inicjatywę, wkład pracy, poświęcenie, czas, materiały i za całe dobro które z tego płynie

Dobro wraca i dla Was wszystkich oczywiście x2!!!Na 500% dzieciaki oszalały ze szczęścia !!! to dobrze,  dzieci powinny być szczęśliwe niezależnie od sytuacji w jakiej się znajdują i każdy z Was dołożył dla tych dzieci kawałeczek szczęścia !Mega pozytywna petarda !!! wspaniała akcja !!!!

Dzięki Wam dzieci zaczną korzystać z komputerów, uczyć się przez co łatwiej w przyszłości znajdą pracę, zaczną zarabiać pieniądze i być może Wasz gest, inicjatywa, działanie, spowodują,  że jako dorośli powielą i pomogą w przyszłości innym !!!Wspaniale !!!

GRATULACJE!!!!!!!!