Podgaje 2016 z podopiecznymi fundacji

30 i 31 maja razem z Dzieciaczkami ze Stowarzyszenia „Uśmiech Dziecka” oraz Zaprzyjaźnionymi Rodzinkami Zastępczymi przeżyliśmy cudowne magiczne chwile w Stanicy Harcerskiej w Podgajach.

Zabawę rozpoczęliśmy od przygód w lesie połączonych z wieloma konkurencjami np. rzut szyszkami do tarczy, znajdowanie niespodzianek czy rzut granatem :)

Kolejnym punktem było pływanie Kajakami po jeziorkach otaczających całą Stanicę Harcerską. Pogoda nam dopisała.

Największą frajdę dzieciom – i opiekunom - sprawiła przejeżdża po lesie wojskowym autem z napędem 4×4! krzyków było co nie miara! Pan Bogusław jest po prostu mistrzem kierownicy!

Wieczorem rozpaliliśmy ognisko, śpiewaliśmy piosenki, piekliśmy kiełbaski oraz tańczyliśmy przy ognisku pomimo szalejącej burzy i ulewy poza daszkiem paleniska!

Drugi dzień naszej przygody spędziliśmy wspólnie w Ukochanym Parku Linowym w Rudnicy/ koło Wałcza. Zabawa była przednia!!! i najważniejsze nikomu nic się nie stało.

Dzięki Dzieciaczki za wszystko! mimo burzy, piorunów i upału wszyscy dzielnie się trzymaliście! kajaki, ognisko, wspólne śpiewanie, przejażdżka wojskowym autem, rzucanie granatem, rzucanie szyszkami no i park linowy….oj działo się!!! ściskamy mocno – Wolontariusze!!!

Do zobaczenia niebawem.