Niech nam żyje Lech Kolejorz

0:2 przegrali piłkarze Lecha Poznań w meczu z Jagiellonią Białystok z dnia 27 X. A miało być tak pięknie…

Fundacja Włącz się, Terg S.A. i Kancelaria Brokerska Wiliński&Wasilewski z Piły zaprosili dzieci z trzech okolicznych domów dziecka i ich opiekunów do wspólnego kibicowania poznańskiej drużynie piłkarskiej. Mimo naprawdę gorącego doppingu murawa nie okazała się łaskawa dla naszych piłkarzy. Nie zmieniło to jednak nastrojów na naszej wspólnej wycieczce. Dzieci z Jastrowia, Zakrzewa i Okonka w tym dniu odwiedziły także Mc Donalda, poza tym wzięły udział w kursie Savoir-vivre przy stole w podpoznańskiej restauracji Ogród Smaków, skierowanym właśnie do nich. Zabawy i konkursy w autobusie dopełniły miłą atmosferę i zabawę, nie wspomnę już o słodyczach i prezentach z Klubu Kibica Kolejorza w postaci specjalnie uszytych na tę okazję szalików. W wycieczcie udział wzięli także wolontariusze Fundacji Włącz się oraz opiekunowie dzieci. Dziękujemy, że przyjęliście nasze zaproszenie, dziękujemy tym wszystkim, którzy nam pomogli!