Konkurs plastyczny zakończony

Wybrano nowego właściciela tableta multimedialnego firmy Manta. Nagrodę główną otrzymuje Klaudia Kida !!

W konkursie plastycznym Fundacji Włącz się udział wzięło kilkadziesiąt osób. Na prośbę uczestników przedłużono termin nadsyłania prac. Ostatecznie, spośród nadesłanych dzieł, komisja konkursowa nagrodziła pracę, którą uznała za najlepszą. Nagrodę główną, tablet multimedialny firmy Manta, otrzymuje  Klaudia Kida z Wałcza. Pięknie prezentuje ona logo fundacji, jest kolorowa i była czasochłonna. Praca Klaudi trafia też na okładkę kalendarza Fundacji na rok 2013. Do kalendarza trafią teżprace niżej wymienionych innych 12 uczestników:

Maja Jakóbczyk, ZakrzewoJulia Tomaszewska, WrocławNadia Rutkowska, WałczMaciej Mielnicki, ZłotówIga Barczak, ZłotówNatalia Brzezińska, ZłotówIzabela Babecka, SierpcHanna Foltyniewicz, Ostrów WielkopolskiCezary Górkiewicz, ZłotówMaja Klóska, ZłotówKrysia i Weronika Milewskie, ZłotówKatarzyna Rogowska, Rewal

Osoby te otrzymują także nagrody pocieszenia: kubek, maskotkę lub koszulkę Fundacji Włącz się (w zależności od wieku).

Inne nadesłane prace, które były także bardzo piękne, również znajdą swoje miejsce w   pamiątkowym kalendarzu.  Są to prace od następujących osób:

Maja KubackaWeronika RingwelskaMikołaj GrabińskiMaksymilian SenskaZofia PawlickaAnna BorykaKacper FoltyniewiczKrystian BorykaAdrianna WiśniewskaIga KaszewskaKaren Gross

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział i poświęcony czas, Klaudii gratulujemy tabletu! Zachęcamy do udziału w kolejnych planowanych konkursach Fundacji Włącz się.

Kwestia organizacyjna:

Opiekunów osób, które wygrały nagrodę główną i nagrody pocieszenia prosimy o kontakt z Fundacją.

fundacja@fundacjawlaczsie.pl lub kontakt tel. 696 967 601