KONCERT CHARYTATYWNY DLA MICHAŁA I HANI

W DNIU 14 CZERWCA w Nowej Wsi Ujskiej odbył się KONCERT CHARYTATYWNY "dla Michała i Hani"

Pracownicy firmy TERG s.a. oraz przyjaciele zorganizowali cudowny wieczór ze szczytnym celem, jakim była zbiórka funduszy na leczenie Hani, chorujacej na nowotówr złośliwy.

"Impreza już za nami :) bardzo dziękuje za tak liczne przybycie na imprezę oraz za wspaniałą zabawę" - podsumowuje wpółorganizator imprezy Aleksander Rutkowski.

W imieniu Fundacji oraz HANI i MICHAŁA składamy serdeczne podziękowania dla Przemka Masiny oraz Sebastiana Pawlaka za inicjatywę, pomysł, chęci i całą organizację.

Panowie - jesteśmy pod dużym wrażeniem !!!!

Podziękowania należą się również wszytskim, którzy przybyli cudownym ludziom na koncert oraz firmom towarzyszącym, czyli:

Rockopolis Food & Fun,

Wytwórnia Muzyczna MY MUSIC,

Fitness Studio STEP BY STEP,

Pizzeria VESUVIO.

Co do całej zabawy – Mega!!!! inaczej tego nie opiszemy!!!

Były raty 0%,  picie z kapelusza na czas ,  "nucenie piosenke"  i wiele innych atrakcji, które uświetniły zabawę.

Kwotę jaką udało się zabrać to 5300 zł!!!!!

Całość zostanie przekazana Michałowi i Hani na wsparcie w trudnej sytuacji życiowej tej cudownej pary!!!

Trzymamy kciuki i z całego serca życzymy Hani szybkiego powrotu do zdrowia!!!!

fotorelacja dostępna na profilu FB DJ Mańka!!!!