Fundacyjny Mikołaj w Strobowie koło Żyrardowa

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Dlatego właśnie Fundacja Włącz się nie może zapomnieć o najmłodszych, a w szczególności tych, którzy najbardziej oczekują pomocy, wsparcia oraz nawet najmniejszego znaku dobroci. Wspólnie z Galerią Stara Garbarnia w Żyrardowie wcieliliśmy się w Mikołajów i Włączyliśmy Się w akcję zbiórki zabawek, przyborów szkolnych oraz odzieży dla milusińskich z Domu Dziecka w Strobowie.

Dzięki naszym darom, akurat szóstka podopiecznych tej placówki, otrzyma upragnione paczki, którymi są: puzzle, gry zręcznościowo-logiczne, darting, bramki do mini piłki nożnej oraz deskorolka. Akcja zbiórki darów w żyrardowskiej Galerii potrwa jeszcze w grudniu. Maluchom i młodzieży ze Strobowa życzymy bogatych prezentów oraz wiele radości i uśmiechu na co dzień. Wesołych Świąt!

Karol Matuszewski