Fundacja Włącz Się z Tygodnikiem Nowym

Mając na uwadze chociażby dzisiejsze święto, wnioskujemy, że wszyscy są na pewno bliżej  myślami przy Św. Walentym niż przy Św. Mikołaju. Nie mniej jednak, jeśli chodzi o fundację, musimy na chwilę wrócić do pewnego wydarzenia związanego z tym drugim. Otóż nie tak dawno temu, na łamach Tygodnika Nowego rozstrzygał się po raz kolejny konkurs dla młodych czytelników, których zadaniem było napisać list do Św. Mikołaja. Jak przyznają sami organizatorzy, zainteresowanie konkursem w minionej edycji znacznie przerosło ich najśmielsze oczekiwania. Łącznie nadeszło prawie 2000 listów, z których wiele urzekło serca redaktorów TN, natomiast nagrodzonych zostało 50 najlepszych. Przy współpracy z redakcją, Fundacja Włącz Się także wcieliła się w rolę Św. Mikołaja i obdarowała trójkę małych autorów, których prace są widoczne tutaj. Tak jak co roku, wręczenie nagród odbyło się w styczniu i miało miejsce w klubie BROWAR w Pile.

W tej edycji fundacja nagrodziła prezentami listy z rysunkami  przysłanymi przez Huberta Załachowskiego z Dziembowa, Kasię Szulc z Białośliwia i Magdę Guse z Trzcianki. Naszym wybrankom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej twórczości!!!