Fundacja trzecia w Mistrzostwach Krajny w siatkówce plażowej

Kolejne sukcesy sportowe Fundacji Włącz się. 25 sierpnia nasza eksperymentalna reprezentacja włączyła się  do Turnieju VIP, czyli przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych podczas II Mistrzostw LGR Pojezierze Krajeńskie. Zawody, w których wzięły udział cztery drużyny, rozegrano w Jastrowiu na nowym kompleksie boisk do siatkówki plażowej.

Pierwsze miejsce przypadło w udziale reprezentacji Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Horyzont, a drugą lok atę wywalczyła Gmina i Miasto Jastrowie. Na najniższym stopniu podium uplasowała się ekipa Fundacji Włącz się w składzie:  Karol Matuszewski – zarząd Fundacji oraz Agnieszka Matuszewska i Paweł Siejak – wolontariusze Fundacji. Tuż za podium znalazła się reprezentacja Lokalnej Grupy Rybackiej Pojezierze Krajeńskie, która zorganizowała zawody.

Naszym wolontariuszom gratulujemy sportowej postawy zgodnej z duchem wyśmienitej zabawy.